Balkan Master RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila RP stivo --->/me i --->/do !

Ići dole

Pravila RP stivo --->/me i --->/do ! Empty Pravila RP stivo --->/me i --->/do !

Počalji od Vukota Sre Feb 18, 2015 10:59 pm

Kako sam vidio kako je jedan clan zajednice necu imenovati, napisao o me i do kako se za sta pise i to onako ukratko cisto da zaradi 1 post, opet ne kuzim cemu toliko skupljanje ako imas sta pametno i znas o tome napisi kako spada, a ne /me Otvara knjigu i /do Otvorio sta si tu ljudima pojasni!?

/ME- Znaci za /ME komandu imamo neke vrste koristenja mislim reci moze se posljuziti me u sljucaju npr
Citat
/me Otvara knjigu i time na zavrsiti /do Otvorio knjigu!
[/color][/b]
Da moze se /me sluzi za sve radnje koje radite i koje nisu vidljive u igri i ne mozete ih prikazati pomocu animacija te ih pokusavate na me sto bolje objasniti tipa
Citat
/me Otvara ladicu te iz nje uzima deagle s punim spremnikom
[/color][/b]
Ili /me komandu mozete posluziti za opisivanje svog IC lika, te na /me postavljati odredena neka pitanja!
Citat
/me Na sebi bi imao crnu majcu, zelene hlace i sandale!
Znaci /me mozete sluziti za dosta opsirniju radnju
/me Mozete koristiti u slucaju RP drugog lika, npr vi ste u blonici i vi glumite doktora te
Citat
/me Dokto:Vas sin je ozlijeden i trenutno je u Beogradskoj bolnici....
[/color][/b]
Razumijete /me moze za dosta toga sluziti i za opsirniju radnju!

/DO Do je za zavrasavanje radnje kazu, ali /do isto tako moze sluziti u mnogo primjera upitnih pitanja, cak i da neku radnju nastavljate ili radite te njega upitujete u tu radnju npr...
Citat
Iz dzepa vadi zelenu maramu te pruza osobi do sebe, da li bi prihvatio?
[/color][/b]
I onda vi na to odgovarate takoder na /do mozete jos postavljati takvih nekih pitanja ili zavrsavanje radnje tj da potvrdite od druge osobe zavrsenu radnuu npr
Citat
/me Pruza desnu osobi do sebe da bi se rukovao../DO Da li bi prihvatio?
[/color][/b]
Na komandi /do Mozete da opisujete situaciju svog lika drugim osobama oko sebe da bi znali u kakvom je stanjuu tipa
Citat
/do osjeca se ljut../do Je zaljubljen.../do mrtvo tijelo
[/color][/b]

Nadam se da vam nije bio smor citati ima tuoga pisati o tome ali ja sma samo napisao malo opsirnije cisto da bi znali, kad bi se nasli u nekoj situaciji, ovo nije nikakvo sad pametovanje ovo zna puno ljudi tako da to bi bilo to.
Vukota
Vukota
Admin

Broj poruka : 184
Datum upisa : 16.02.2015
Godina : 25
Lokacija : Serbia

https://balkanmaster-samp.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu